Co nas wyróżnia?

„My, dorośli, na wiele potrzebnych nam rzeczy możemy poczekać. Dziecko nie może. Właśnie teraz formują się jego kości, tworzy krew, rozwija umysł. Nie możemy mu powiedzieć jutro. Jego imię brzmi dzisiaj”.

Wprowadzanie języka obcego do otoczenia dziecka należy rozpocząć jak najmłodszym wieku. Im dziecko częściej będzie miało kontakt z obcym językiem, tym łatwiej i szybciej się go nauczy. Dzieci już od najmłodszych lat wykazują ogromną ciekawość świata, chcą poznawać nowe rzeczy. Staje się to motorem ich rozwoju, pozwala na wprowadzanie wciąż nowych umiejętności. Dziecko, które zaczyna uczyć się języka obcego na etapie przedszkolnym, potrafi uzyskać poziom wymowy rodzimego użytkownika tego języka.

Nowoczesne wyposażenie

„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym”.

Nasze przedszkole wyposażone jest według najnowszych, bardzo rygorystycznych standardów. Nowoczesność obiektu w połączeniu z wyspecjalizowaną kadrą dają pewność, że pierwsze kroki młodych ludzi w społeczeństwie będą kiedyś w ich już dorosłym życiu, wspomnieniem radosnym, pełnym ciepła i wdzięczności za okazywaną troskę. Przedszkole posiada wszystkie wymagane certyfikaty i pozwolenia zapewniające bezpieczne przebywanie w nim dzieci i dorosłych. Wszystkie sprzęty, zabawki oraz meble także posiadają odpowiednie atesty.

Zabawa i nauka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Naszym celem jest szczęście i dobro dzieci. Dbamy nie tylko o zrównoważony rozwój (intelektualny, emocjonalny, społeczny i fizyczny) naszych podopiecznych, ale też zależy nam by wyrośli na mądrych i niezależnych ludzi, rozwijających swoje pasje i realizujących marzenia.

Kraina Marzeń

Nasze przedszkole istnieje w Grudziądzu od 2011 roku. Mamy bogate doświadczenie i doskonale znamy potrzeby naszych najmłodszych.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje z Krainy Marzeń.