Nasza kadra

Uwielbiamy naszą pracę, a Nasze dzieci doskonale o tym wiedzą 🙂

Diana Bugajska

dyrektor

Mam na imię Diana pełnię funkcję dyrektora placówki, jestem również jego założycielką. Do pracy w tym charakterze przygotowywałam się studiując pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim.

Bajkolandia to również przestrzeń stworzona dla moich córek, możecie mieć pewność, że jak matka dbam o bezpieczeństwo, poczucie komfortu i rozwój Naszych dzieci.

nauczycieli
nauczycieli zajęć dodatkowych
pracowników niepedagogicznych
0 +
dzieci
sal
0 +
m2 ogrodu

W pierwszych latach osobiście pracowałam z dziećmi, jednak rozwój placówki i przyrost innych obowiązków wymógł na mnie skupienie się na kwestiach organizacyjnych.

Jestem dumna z naszego przedszkola. Tworzą je wspaniali ludzie i wypełnia niespożyta energia Naszych dzieci.

Poznaj

wspaniały zespół edukatorów przedszkolnych.

Pani Ania

Nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa Biedronki

Pani Kinga

Nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa Jeżyki

Pani Monika

Nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa Żabki

Pani Natalia

Nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa Liski

Pani Karolina

Nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa Pszczółki

Pani Bożena

Nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa Sówki

Pani Agnieszka

Nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa Kaczuszki

Pani Agnieszka

Nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa Sówki

Przedszkola Bajkolandia

to wykształceni i doświadczeni ludzie w pełni oddani swojej roli. Nasz zgrany zespół opiera się na wieloletniej współpracy.

Cenimy sobie ciągłość opieki i wiemy jak ważna jest to kwestia w życiu przedszkolaka. Dlatego nasz zespół składa się wyłącznie ze stałych pedagogów pracujących w pełnym wymiarze godzin.